Talyan Antalyalı örnek aldığı isimleri açıkladı

Spor Toto Süper Lig’de son haftalar ortaya koyduğu iyi performansla dikkatleri üzerine çeken Erzurumspor’un başarılı oyuncusu Taylan Antalyalı, Futbolekstra’ya özel açıklamalarda bulundu.

Bu sezon attığı 5 gol ve yaptığı asistlerle takıma büyük katkı sağlayarak adı büyük takımlarla anılan 23 yaşındaki genç oyuncunun açıklamaları şöyle:

“LİGDE KALMAK İSTİYORUZ”

Son iki haftada 6 puan aldık. Düşme hattında rakiplerimizle oynadık. En alttan geliyoruz. 6 puan bizim için çok kıymetli. Lig henüz bitmedi aksine bizim için yeni başladı. Takım içerisinde çok olumlu bir hava var. Antalyaspor maçıyla çıkışımızı sürdürmek istiyoruz.

“HAMZA HOCA İYİ NİYETLİ BİZE ÇOK YARDIMCI OLUYOR”

Hamza hoca kritik bir noktada geldi. Geldikten sonra 3 maç üst üste kaybettik. Ama hocamızın istediklerini yerine getirmeye başlayınca işler değişti. Son iki haftada iyi sonuçlar almaya başladık. Hoca takımda takımdaşlığı arttıracak katkı sağladı. Çok iyi niyetli. Saha içi ve dışında bize çok yardımcı oluyor. 1 puanlık fark söz konusu. 1 puan da çok fark değil. Çıkışımızı sürdürüp ligde kalmak istiyoruz.

“TAKIMA KATKI SAĞLAMAK GÜZEL”

Bu sene bu haftayla beraber 5. golüm oldu ama önemli olan takımın kazanması. Ben de gollerimle katkı sağladığım için mutluyum.

“TRANSFER İÇİN BİZE GELEN BİR ŞEY YOK”

Sağdan soldan ben de hakkımda çıkan haberleri görüyorum. Ama bana gelen net bir şey yok. Menajerime gelen de bir şey yok. Olsa da lig bitmedi kritik bir durumdayız. Bu konularla hiç şu an konuşmak istemiyorum, zamanı değil. Tek konsantrasyonum takımın ligde kalması.

“A MİLLİ FORMAYI GİYMEK İSTİYORUM”

Her Türk futbolcusunun olduğu gibi benim de A Milli forma hedeflerim var. O formayı giymek istiyorum. Alt yaş kategorilerinde giydim ama A Milli Takım formasını en üst düzeyde temsil etmek istiyorum. Elimden gelen her şeyi yapıyorum. Performansım yeterli görüldüğünde çağrılacağımı düşünüyorum.

“EMRE BELÖZOĞLU ÇOK FARKLI”

Türkiye’de örnek aldığım isimlerden biri Emre Belözoğlu. Müthiş bir profesyonel. Yaşı ilerlemesine rağmen hala çok iyi. Bir de Selçuk İnan. Formda olduğu zaman çok etkili, özel bir oyuncu.

“AVRUPA’DA İDOLÜM GERRARD’DI”

Avrupa’da oyun stilini beğendiğim isim Gerrard’dı. Oyunu iyi yönlü oynayabilen çok özel oyuncuydu. O tarz oyuncuları örnek alıyorum. O dönemden yine Lampard var. Hem skor katkısı sağlayan hem savunmaya yardım eden oyuncuları örnek alıyorum. Gerrard benim idolümdü.

0 Comments

  1. Prestamos Avance

    31 Ekim 2019 at 06:28

    Your comment is awaiting moderation.

    Quiero Sacar Un Prestamo Personal Buscador De Prestamos Personales https://prestamosonline.space/auburn-al/ Prestamos Minicreditos Paginas De Minicreditos

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir